JM Beauty Center - шаблон joomla Скрипты


Zmarszczki:

     Wraz z wiekiem, ulegają osłabieniu włókna elastyny i kolagenu stanowiące podstawowe składowe podścieliska łącznotkankowego, odpowiadające za prawidłowe napięcie skóry. Wolne rodniki i toksyny niszczą włókna kolagenu, a w organizmie spada poziom substancji (np. miedzi, witaminy A, C, E) stymulujących naturalną produkcję kolagenu. Efektem tych procesów jest zwiotczenie skóry, powstawanie zmarszczek, wysuszanie i szorstkość oraz utrata właściwego kolorytu skóry.

Wszystkie te objawy starzenia się człowieka wynikają z postępującego deficytu kolagenu rozpuszczalnego, którego biosynteza jest z wiekiem coraz słabsza. Po trzydziestym roku życia, praktycznie u każdego człowieka rozpoczyna się zanik gruczołów łojowych i potowych oraz postępujące wysychanie i wiotczenie skóry. Pojawiają się zmarszczki.

Kiedy starzejemy się gruczoły potowe i łojowe, które dostarczały skórze wilgoci oraz tłuszczu, zużywają się i stopniowo przestają pracować. Powoduje to, że skóra traci swoją elastyczność i wilgotność. W efekcie staje się wysuszona i pojawiają się na niej załamania. Zaczyna także tracić kolagen, który utrzymuje skórę twarzy i ciała w dobrej kondycji. Brak kolagenu powoduje zwiotczenie tkanek, podwójne podbródki, zmarszczki na szyi, wokół ust, wokół oczu ("kurze łapki"), worki pod oczami itp. Niszczenie kolagenu i innych tkanek spowodowane jest obecnością wolnych rodników, produkowanych przeważnie działaniem słońca, smogu i niekorzystnego wpływu środowiska

Stosujmy Kolagen Naturalny w żelu który w znacznym stopniu pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu w skórze. Kolagen Naturalny jest niezwykle skuteczny w walce ze zmarszczkami różnego rodzaju o czym świadczą  niezależne badania. Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników, czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy. Dla wielu osób uczulonych na setki składników kremów, żeli i odżywek - preparat ten będzie jedynym możliwym do stosowania na co dzień.

Do pielęgnacji twarzy i dekoltu zalecamy kolagen na zmarszczki PLATINUM. Preparat Kolagenowy zalecany jest również do stosowania pod oczy.

Trądzik:

Kolagen Naturalny dotyka przyczyny powstawania trądziku a nie skutków. Bezpośrednią przyczyną powstania trądziku jest nadmierne wydzielanie łoju w gruczołach łojowych. To z kolei prowadzi do zatykania tychże gruczołów. Nadmierny poziom łoju jest doskonałą pożywką dla bakterii. Wtedy to dochodzi do stanów zapalnych. Kolagen Naturalny reguluje pracę gruczołów łojowych i rozwiązuje trądzik w zarodku. Jest niezwykle skuteczny w walce z trądzikiem w jego początkowych stanach zapalnych o czym świadczą  niezależne badania. Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników, czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy. Dla wielu osób uczulonych na setki składników kremów, żeli i odżywek - preparat ten będzie jedynym możliwym do używania dla celów regulacji pracy gruczołów łojowych a tym samym eliminacji trądziku. Trądzik jest schorzeniem dotyczącym głównie skóry twarzy. Do pielęgnacji twarzy z trądzikiem używamy Kolagen Platinum, przy pielęgnacji ciała z trądzikiem stosujemy Kolagen Silver.

Blizny:


Kolagen Naturalny działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Skuteczne działanie można zauważyć przy różnego rodzaju bliznach, nawet trudnych do leczenia, jak blizny pooparzeniowe.

Na blizny twarzy i dekoltu, jako kolagen na blizny zalecamy Kolagen PLATINUM. Do blizn w innych miejscach ciała zalecamy Kolagen SILVER

 

Rozstępy:

Rozstępy (łac. striae distensae) - to wrzecionowate pasma, występujące najczęściej na pośladkach, brzuchu udach czy też piersiach.


W jaki sposób zniwelować rozstępy?

     Przede wszystkim powinniśmy wzmocnić włókna kolagenowe które są kruche i podatne na zerwania. Wzmacniając włókna kolagenowe poprzez dostarczenie kolagenu z zewnątrz rozstępy znikają. Działanie Kolagenu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz wzmacnia ich włókna. Zwiększa spoistość tkanki łącznej, uelastycznia i poprawia strukturę skóry. Kolagen naturalny pobudza również fibroblasty do produkcji własnego kolagenu w skórze. Wyniki testów wskazują że Kolagen Naturalny wzmacnia, uelastycznia skórę i znacznie spłyca istniejące rozstępy.

Na rozstępy zalecany jest Kolagen Silver.


Żylaki:


Stosuj Kolagen Naturalny w żelu.

Podstawowym spoiwem delikatnych ścianek żył jest kolagen naturalny. Wzmacniając ścianki w znacznym stopniu zmniejszamy ryzyko rozszerzania się żył.

Niezależne wyniki testów wskazują, że Kolagen Naturalny wzmacnia, uelastycznia żyły i łagodzi objawy powstałe przy żylakach. Do żylaków stosujemy Kolagen Graphite
Kolagen Na Stawy
Kolagen na stawy Colvita nie walczy z bólem, a skutecznie zwalcza przyczynę jego powstawania!
Stawy są najważniejszym elementem układu ruchu człowieka. Ich skomplikowana budowa i wyczerpująca funkcja powodują, że są narażone na uszkodzenia. Uszkodzenia te wywołują silny ból i mogą powodować inne dolegliwości, jak zmiany zwyrodnieniowe stawów, zapalenia lub zmiany chorobowe ścięgien i więzadeł.

Skutecznym sposobem zapobiegania powstawaniu bólu stawów jest stosowanie kolagenu na stawy Colvita. Odpowiednia suplementacja kolagenu w postaci tabletek z kolagenem to skuteczna profilaktyka zapewniająca utrzymanie prawidłowego stanu stawów i zapobiegająca powstawaniu dolegliwości związanych z nieodpowiednią pracą stawów.

{youtube}1DCPxivaTKU{/youtube}


Powstawanie zwyrodnień stawów nie zawsze jest widoczne od razu i nie musi iść w parze z natychmiastowymi dolegliwościami. Często ból stawów pojawia się dużo później, gdy zwyrodnienia są już w zaawansowanym stadium. Tym bardziej należy skupić się przede wszystkim na profilaktyce i wykorzystaniu możliwości suplementacji kolagenu i poprawy kondycji stawów wykorzystując wyjątkowe kapsułki Colvita.

Today: 10 - Yesterday: 40 - Week 191 - Month 1092 - Visitor Counter : 87447

Kubik-Rubik Joomla! Extensions