JM Beauty Center - шаблон joomla Скрипты

W ostatnim czasie coraz częściej słyszę o naszych sławach, które poddają się nowym operacjom plastycznym..   

Tylko po co? Po to, by przedłużyć młodość? Usunąć zmarszczki i wygładzić cerę? A może dlatego, by móc efektywniej wyglądać? Czy naprawdę już nie ma innych sposobów, by zachować młody wygląd bez użycia skalpela i zastrzyków?! Dla niektórych zmienianie i poprawianie tego, czym obdarzyła nas natura jest karygodną ingerencją, a dla innych jest to doskonały sposób na poprawę własnego wyglądu, a co za tym idzie i samopoczucia.
Każda z nas, patrząc w lustro - marzy, by zobaczyć gładką twarz 20-sto, 30-sto kilkulatki, zamiast pomarszczonej twarzy 50-cio kilkulatki! Kompleksy na tle wyglądu zewnętrznego obniżają samoocenę nie jednej z nas, zniechęcają do aktywnego życia, bywają pośrednią przyczyną niepowodzeń w życiu prywatnym. Dlatego czasami nawet niewielka korekta zmienia nie tylko nasz zewnętrzny wizerunek, ale również sposób postrzegania siebie. Dbałość (szczególnie przesadna) o wygląd zewnętrzny spotyka się często z negatywnym odbiorem społecznym, jednak niezaprzeczalny pozostaje fakt.. Że aparycja jest naszą wizytówką i często pierwsze wrażenie rzutuje na ocenę oraz odbiór danej osoby.

Oczywiście nie zachęcam Cię do masowej ingerencji w dzieło natury, jakim jest ludzki organizm, ani nie postuluję radykalnej zmiany wyglądu na wzór gwiazd kreowanych przez media. Jednak, gdy doskwiera Ci jakiś defekt, rujnuje to Twoją harmonię urody i pogarsza się samopoczucie - warto wtedy zastanowić się nad inwazyjnym sposobem rozwiązania problemu, z wykorzystaniem medycyny estetycznej..

Dlatego w ostatnim czasie, dość dużo możesz usłyszeć na temat Kolagenu Platinum. Dzięki, któremu w łatwy sposób, pozbędziesz się np. zmarszczek; wygładzisz skórę i poprawisz jej pigmentację; zregenerujesz i przywrócisz sprężystość - bo kolagen wniknie, uelastyczni i zmiękczy Twój naskórek; spowolni proces starzenia się skóry - ujędrniając ją i nawilżając.. Jest stosowany przy wielu, wielu jeszcze innych schorzeniach, ale o tym później.

A teraz powiedz mi co wybierasz: Skalpel czy Kolagen?

Today: 81 - Yesterday: 95 - Week 289 - Month 2600 - Visitor Counter : 52872

Kubik-Rubik Joomla! Extensions